Ana SayfaHakkımızdaReferanslarÜrünlerimizResim galerisiİletişim ve Kroki

      Asansörünüzün tüm eksiklerini ve yapılması gerekenlerin listesi çıkararak rapor halinde ücretsiz olarak sunuyoruz. Lütfen bizimle irtibata geçin. Tel: 0212 532 19 01 - 631 23 99   Fax: 212 621 27 50

 

HİZMETLERİMİZ

 
  - HİDROLİK ASANSÖRLER
- İNSAN ASANSÖRLERİ
- YÜK ASANSÖRLERİ
- PANAROMİK ASANSÖRLER
- SEDYE ASANSÖRLERİ
- ARAÇ ASANSÖRLERİ
- MONŞARJ ASANSÖRLERİ
- EV ASANSÖRLERİ
- ENGELLİ ASANSÖRLERİ
- HIZ KONTROL SİSTEMLERİ
- KATA GETİRİCİ SİSTEMLERİ


 
   
     Binanızın değerini korumak veya arttırmak için. Asansörler diğer makinelerin parçaları gibidir. Kullanıla kullanıla eskirler. Tipik ....devamı  
     BAKIM - SERVİS
  Neden bakım yapılmalı?
Asansörler “binanızın kalbidir". Binanızın hayatiyetini korumak için asansörlerin tam olarak işlevini yerine.......devamı


 

                                     MODERNİZASYON


    Neden Modernizasyon?
Binanızın değerini korumak veya arttırmak için....
    Asansörler de diğer makinelerin parçaları gibidir- kullanıla kullanıla eskirler. Tipik bir asansör 20 yıl sonra; 460,000 km yol kat etmiştir. (bu demektir ki dünyanın etrafını 12 kez dolaşmıştır)yaklaşık 10 milyon yolcu taşımıştır.

    Değişimlere uyumlu olmak için zaman geçtikçe binanızın ihtiyaçları artar, yeni standartlar yürürlüğe girer ve yeni teknoloji olanakları ortaya çıkar.

    Bina kullanıcılarının rahatı için
Asansörünüz olmasını istediğiniz kadar güvenli mi? Örneğin kapılar ve seviyeleme hassasiyeti nasıl? Asıl önemlisi binadakiler kendilerini güvende hissediyor mu?

    Tüm faydalarından yararlanmak için
Profesyonel bir modernizasyon, performansın en üst seviyede olmasını, güvenilirlik ve emniyetin günümüz asansörleri ile aynı seviyede olmasını sağlayabilir.

    MARMARA ASANSÖRLERİ olarak sizlere binanıza uygun modernizasyon çözümleri sunuyoruz. Hatta bunlar modüler çözümler de olabilmektedir. Bu sistem yatırım maliyetlerinin kontrolüne yardımcı olmasının yanı sıra ekipmanın dikkat gerektiren kısmına odaklanmak için de yardımcı olmaktadır.

    Ayrıca MARMARA ASANSÖRLERİ’ nin sistemi ve deneyimi sayesinde modernizasyon esnasında bina sakinleri minimum oranda rahatsız olurlar.

    MARMARA ASANSÖRLERİ , tüm bu ihtiyaçlara cevap verebilmek için Kendi markamız olmayan asansörlere Yenileştirme Hizmetleri sunmakta, ayrıca kendi tesis etmiş olduğu ve yenileştirme gereken asansörlere de “ Modernizasyon Hizmeti vermekteyiz.