Ana SayfaHakkımızdaReferanslarÜrünlerimizResim galerisiİletişim ve Kroki

      Asansörünüzün tüm eksiklerini ve yapılması gerekenlerin listesi çıkararak rapor halinde ücretsiz olarak sunuyoruz. Lütfen bizimle irtibata geçin. Tel: 0212 532 19 01 - 631 23 99   Fax:212 621 27 50

 

HİZMETLERİMİZ

 
  - HİDROLİK ASANSÖRLER
- İNSAN ASANSÖRLERİ
- YÜK ASANSÖRLERİ
- PANAROMİK ASANSÖRLER
- SEDYE ASANSÖRLERİ
- ARAÇ ASANSÖRLERİ
- MONŞARJ ASANSÖRLERİ
- EV ASANSÖRLERİ
- ENGELLİ ASANSÖRLERİ
- HIZ KONTROL SİSTEMLERİ
- KATA GETİRİCİ SİSTEMLERİ


 
   
     Binanızın değerini korumak veya arttırmak için. Asansörler diğer makinelerin parçaları gibidir. Kullanıla kullanıla eskirler. Tipik ....devamı  
    BAKIM - SERVİS
  Neden bakım yapılmalı?
Asansörler “binanızın kalbidir". Binanızın hayatiyetini korumak için asansörlerin tam olarak işlevini yerine.......devamı


 

VİZYONUMUZ
Marmara Asansörleri Rodoplu Ticaret olarak müşterilerinin istekleri doğrultusunda en uygun malzemeyle, mevzuata uygun asansör sistemleri kurar. Asansör konusunda teknik bilgisi olmayan müşterilerini bilinçlendirir, mühendislik ve müşavirlik hizmetleri verir.Asansör  yerli ve yabancı şirketlere yeni fırsatlar yaratarak her konuda profesyonel ve ileri teknolojili servisler ve çözümler sunmak, gerekli tüm ekipmanları ve asansör hizmetlerini sağlamak.

HEDEFİMİZ
Sahip olduğumuz tüm birikim, tecrübe ve teknolojimizi müşterilerimize "sorunsuz hizmet" felsefesi ile ulaştırmaktır.

PRENSİBİMİZ
Konularında iyi yetişmiş, deneyimli personel ile çalışarak; iş yönetiminde kaliteyi ön plana almak ve taahhüdümüzdeki işleri ZAMANINDA ve KALİTELİ şekilde tamamlamaktır.

Bilgiye erişim, bilgiyi üretme ve bilgi kullanmasının öneminin artık tartışılmadığı çağımızda hızlı ve etkin organize olabilmek de bir o kadar önem taşımaktadır. Her alandaki bu hıza ve esnekliğe, bizim yöntemlerimiz, sistemlerimiz, insan kaynağımız, bilgi sistemleri altyapımız ve organizasyonumuzla cevap vermeye çalışmaktır.

Başlangıçta ki hedefimiz olan kaliteden taviz vermeyen, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, rekabetçi, ilişkide bulunduğu tüm kişi ve kuruluşlara dürüst ve saygılı ilişkiler içinde olmayı da bundan sonrada devam ettirmeyi amaçlıyoruz. Biz bu amaçlarımızı çağının getirdiği çağdaş yönetim ilkeleri ile birleştirerek önümüzdeki yüzyılda da başarıyı daha fazla kucaklayacağımıza tüm Marmara Asansörleri Rodoplu Ticaret olarak inanıyoruz.

KURUMSAL POLİTİKAMIZ
Faaliyetlerimize başladığımız günden bugüne hedeflerimize ulaşmak ve doğru bildiğimiz bu yolda sonsuza dek ilerlemektir.